Zwierzaki mile widziane

od 1 stycznia przyjmujemy zwierzaki

Zwierzaki mile widziane

Doskonale rozumiemy, że każdemu należy się odrobina wytchnienia od codzienności. Nasz ośrodek posiada wymarzone warunki na pobyt z całą rodziną. Nie trzeba się też martwić o czworonożnych pupilów. Mnóstwo terenów zielonych wokół RYSY Bukowina pozwala na beztroskie bieganie z czworonogiem bez obaw o jego bezpieczeństwo.

Skontaktuj się z recepcją, by poznać szczegóły pobytu ze zwierzętami.Regulamin pobytu zwierząt na terenie CWiR RYSY:
1. W hotelu mogą przebywać tylko zwierzęta domowe (psy nieagresywne i koty).
2. Koszt pobytu każdego zwierzęcia w hotelu wynosi 35 zł za dobę.
3. Zwierzęta powinny być trzymane w pokojach właścicieli.
4. Psy muszą być wyprowadzane na smyczy i w kagańcu, pod opieką właściciela bądź osoby upoważnionej.
5. Obowiązuje bezwzględny zakaz wprowadzania zwierząt do jadalni i części rekreacyjnej.
6. Jeżeli pościel w pokoju, w którym przebywa zwierzę będzie przez nie zabrudzona (sierść, błoto) lub uszkodzona, właściciel jest zobowiązany do odkupienia całego kompletu pościeli w cenie 100zł /szt.
7. Właściciele psów są zobowiązani do sprzątania nieczystości pozostawionych przez psy na terenie oraz w otoczeniu hotelu.
8.Właściciele kotów muszą posiadać kuwetę z piaskiem i opróżniać ją do plastikowej torby, którą następnie będą wyrzucać do pojemnika wskazanego przez pracownika hotelu.
9. Żadne ze zwierząt nie powinno być pozostawione samo w pokoju, jeżeli w tym czasie zakłóca spokój innych gości i nie dłużej niż 20 minut.
10. Wszystkie szkody w mieniu hotelu bądź mieniu innych gości, spowodowane przez zwierzęta, będą wyceniane przez dyrekcję hotelu, a ich kosztami będą obciążeni właściciele.
11. Za niepoinformowanie recepcji hotelu o posiadaniu zwierzęcia w pokoju, zostanie nałożona kara w wysokości 300 zł.
12. Opłata za pobyt psa przewodnika ustalana jest indywidualnie.
13. Psy uważane za agresywne: amerykański pit bull terrier, pies z Majorki (perro de presa mallorquin), buldog amerykański, dog argentyński, pies kanaryjski (perro de presa canario), tosa inu, rottweiler, akbash dog, anatolian karabash, moskiewski stróżujący, owczarek kaukaski.

+