REKREACJA

Rekreacja

Większość gości, szukających idealnego miejsca na sezonowy wypoczynek, wybiera pensjonaty z basenem. Wybór aktywnej formy spędzania wolnego czasu to doskonała decyzja! Wśród rozmaitych form fizjoterapii jedną z najbardziej efektywnych i jednocześnie najbardziej bezpiecznych jest hydroterapia – pływanie, gimnastyka w wodzie. Pływanie to aktywność fizyczna polecana szczególnie przez lekarzy i fizjoterapeutów. Idealna zarówno dla dzieci, dorosłych, jak i seniorów. Największą zaletą pływania jest jego całościowy wpływ na odciążenie kręgosłupa i poprawę sylwetki. Udowodniono też dobroczynną rolę tej aktywności w poprawie działania układu krążenia i układu nerwowego. Niebagatelnym, pozytywnym skutkiem regularnego korzystania z basenów jest także utrata tkanki tłuszczowej. W celu zapewnienia szerokiej gamy usług rehabilitacyjnych, udostępniamy naszym gościom możliwość regularnego korzystania z basenu. Z pomieszczenia można korzystać zarówno indywidualnie, jak i grupowo – dołączając do wspólnej gimnastyki. Pływanie może być doskonałym uzupełnieniem turnusu rehabilitacyjnego i oferowanych w ośrodku zabiegów fizjoterapeutycznych.

Basen

Kryty basen w ośrodku CWiR „RYSY” jest nowocześnie wyposażony, bezpieczny i spełniający wszystkie aktualne wymogi sanitarne: Woda spełnia wymagania Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015. Ostatnia ocena jakości wody dokonana przez Zespół Laboratoriów Badawczych Laboratorium Higieny Komunalnej w Nowym Targu – orzeczenie 2013/2019 z dnia 15 października 2019 r. - szczegółowy komunikat.

Wymiary: 8 / 13 metrów Głębokość: schodzący od 60 cm do 180 cm Temperatura wody: około 30 C.

Korzystanie z obiektu w tygodniu: 13:00 - 21:00
Sobota i niedziela: 9:00 - 21:00

Pobyt w górskim pensjonacie z basenem? Idealny przepis na zdrowy, aktywny wypoczynek.

Siłownia

Siłownia w RYSY Bukowina ma wszystko co potrzebne do dobrego treningu. Dla Gości Ośrodka wstęp wolny. CENNIK: Jednorazowe wejście OPEN: 15,00 zł Karnet miesięczny OPEN: 70,00 zł