Oferty specjalne

Zabiegi Rehabilitacyjne

Profesjonalny Ośrodek Rehabilitacyjny

Zabiegi Rehabilitacyjne

 • Rehabilitacja z widokiem na Tatry.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty rehabilitacyjnej. Masaże oraz zabiegi wykonywane są pod okiem wyspecjalizowanej obsługi. Wszystko powstało z myślą, aby każdy znalazł coś dla siebie – odprężenie i relaks, ale również poprawę stanu zdrowia i lepsze samopoczucie. Do skorzystania z oferty zapraszamy zarówno naszych gości mieszkających w ośrodku, jak również osoby z zewnątrz.

   W cenie TURNUSÓW REHABILITACYJNYCH zawarte są już zabiegi.

  LISTA ZABIEGÓW:

  • HYDROMASAŻ 10 zł

  Rodzaj masażu wykonywanego w specjalnej wannie z dyszami , z których wydobywa się woda pod ciśnieniem. Korzystnie wpływa na krążenie, choroby stawów, czy cellulit.

  • FOTEL MASUJĄCY i MATERAC RELAKSACYJNO – MASUJĄCY 10 zł

  Urządzenia pozwalające na regenerację mięsni i głębokie odprężenie. Przy regularnym korzystaniu, wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej oraz redukcję cellulitu.

  • MAGNETOTERAPIA 10 zł

  Rodzaj zabiegu polegającego na przenikaniu w głąb ciała pola magnetycznego, które dociera do każdej komórki, działając na struktury błon komórkowych i poprawiając transport tlenu oraz substancji odżywczych. Łagodzi ból, działa przeciw zapalnie i przeciwobrzękowo.

  • LAMPA REHABILITACYJNA Q LIGHT 10 zł

  Leczenie poprzez kolory, w celu przywrócenia i stabilizacji właściwych proporcji pomiędzy wszystkimi barwami w organizmie.  Wykazuje działanie m.in. przeciwbólowe, przeciwzapalne, przyspiesza proces przemiany materii, szybsze formowanie kostniny w miejscu złamania oraz wpływa na układ nerwowy i psychikę. Ma również zastosowane  przy problemach skórnych.

  • LASEROTERAPIA 10 zł

  Działanie wiązką światła na określony obszar ciała, które wspomaga leczenie m.in.: w problemach z krążeniem krwi, dolegliwościach bólowych, medycynie estetycznej, chorobach dermatologicznych, podologii i wielu innych.

  • KRIOTERAPIA PUNKTOWA 15 zł

  Zabieg polegający na tzw.: „leczeniu zimnem”, czyli miejscowym schładzaniu ciała poprzez użycie oparów ciekłego azotu. Działa głownie przeciwbólowo, przeciwzapalnie i zmniejsza napięcie mięśni.

  • MASAŻ UCISKOWY BOA 10 zł

  Jest to bezbolesny masaż wykonywany przy użyciu mankietów uciskowych wypełnionych powietrzem, mający działanie na układ krwionośny i limfatyczny. Wskazany po urazach i kontuzjach, niewydolności żylnej, odchudzaniu, cellulitis i wielu innych.

  • ELEKTROTERAPIA 10 zł

  Leczenie poprzez prąd stały oraz prądy impulsowe małej i średniej częstotliwości, mające na celu złagodzenie bólu, redukcję i rozluźnienie mięśni, oraz poprawę ruchomości.

  • ULTRADŹWIĘKI 10 zł

  Terapia ultradźwiękowa, polegająca na dostarczaniu określonych substancji aktywnych do głębszych warstw naskórka fal o niskiej częstotliwości. Ma właściwości przeciwzapalne, przeciwbólowe, zwiększa procesy wchłaniania i gojenie się ran.