Oferty specjalne

Zabiegi Rehabilitacyjne

Profesjonalny Ośrodek Rehabilitacyjny

Zabiegi Rehabilitacyjne

 • Rehabilitacja z widokiem na Tatry.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty rehabilitacyjnej. Masaże oraz zabiegi wykonywane są pod okiem wyspecjalizowanej obsługi. Wszystko powstało z myślą, aby każdy znalazł coś dla siebie – odprężenie i relaks, ale również poprawę stanu zdrowia i lepsze samopoczucie. Do skorzystania z oferty zapraszamy zarówno naszych gości mieszkających w ośrodku, jak również osoby z zewnątrz.

   W cenie TURNUSÓW REHABILITACYJNYCH zawarte są już zabiegi.

  LISTA ZABIEGÓW:

  • WIRÓWKI kończyn dolnych i górnych 20 zł

  Masaż wirowy to masaż przeprowadzany na kończynach górnych lub dolnych w specjalnych wanienkach, które różnią się od siebie kształtem oraz głębokością. Szybki ruch wirowy oddziałuje na skórę powierzchniowo z lekkim podrażnieniem oraz zwiększa jej przekrwienie.

  • FOTEL MASUJĄCY i MATERAC RELAKSACYJNO – MASUJĄCY 10 zł

  Urządzenia pozwalające na regenerację mięsni i głębokie odprężenie. Przy regularnym korzystaniu, wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej oraz redukcję cellulitu.

  • MAGNETOTERAPIA 10 zł

  Rodzaj zabiegu polegającego na przenikaniu w głąb ciała pola magnetycznego, które dociera do każdej komórki, działając na struktury błon komórkowych i poprawiając transport tlenu oraz substancji odżywczych. Łagodzi ból, działa przeciw zapalnie i przeciwobrzękowo.

  • LAMPA REHABILITACYJNA Q LIGHT 10 zł

  Leczenie poprzez kolory, w celu przywrócenia i stabilizacji właściwych proporcji pomiędzy wszystkimi barwami w organizmie.  Wykazuje działanie m.in. przeciwbólowe, przeciwzapalne, przyspiesza proces przemiany materii, szybsze formowanie kostniny w miejscu złamania oraz wpływa na układ nerwowy i psychikę. Ma również zastosowane  przy problemach skórnych.

  • LAMPA TYPU SOLLUX LUMINA 10 zł

  Lampa Solux Lumina jest nowoczesną lampą do naświetlań światłem podczerwonym. Światło podczerwone jest bardzo dobrze pochłaniane przez ludzkie tkanki, powodując ich rozgrzewanie. Uzyskujemy dzięki temu zmniejszenie napięcia mięśni, rozszerzenie naczyń krwionośnych i wiele innych korzystnych efektów.

 • LASEROTERAPIA 10 zł

Działanie wiązką światła na określony obszar ciała, które wspomaga leczenie m.in.: w problemach z krążeniem krwi, dolegliwościach bólowych, medycynie estetycznej, chorobach dermatologicznych, podologii i wielu innych.

 • KRIOTERAPIA PUNKTOWA 15 zł

Zabieg polegający na tzw.: „leczeniu zimnem”, czyli miejscowym schładzaniu ciała poprzez użycie oparów ciekłego azotu. Działa głownie przeciwbólowo, przeciwzapalnie i zmniejsza napięcie mięśni.

 • MASAŻ UCISKOWY BOA 10 zł

Jest to bezbolesny masaż wykonywany przy użyciu mankietów uciskowych wypełnionych powietrzem, mający działanie na układ krwionośny i limfatyczny. Wskazany po urazach i kontuzjach, niewydolności żylnej, odchudzaniu, cellulitis i wielu innych.

 • ELEKTROTERAPIA 10 zł

Leczenie poprzez prąd stały oraz prądy impulsowe małej i średniej częstotliwości, mające na celu złagodzenie bólu, redukcję i rozluźnienie mięśni, oraz poprawę ruchomości.

 • ULTRADŹWIĘKI 10 zł

Terapia ultradźwiękowa, polegająca na dostarczaniu określonych substancji aktywnych do głębszych warstw naskórka fal o niskiej częstotliwości. Ma właściwości przeciwzapalne, przeciwbólowe, zwiększa procesy wchłaniania i gojenie się ran.