Oferty specjalne

Zabiegi Rehabilitacyjne

Profesjonalny Ośrodek Rehabilitacyjny

Zabiegi Rehabilitacyjne

 • Rehabilitacja z widokiem na Tatry.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, zabiegi rehabilitacyjne dobierane i wykonywane są przez fizjoterapeutów. Cała oferta jest skierowana do osób, które chcą poprawić swoje zdrowie i samopoczucie, jak również odnaleźć chwilę wytchnienia i odprężenia. Wszystko powstało z myślą, aby każdy znalazł coś dla siebie. Do skorzystania z oferty zapraszamy naszych gości mieszkających w ośrodku, jak również osoby z zewnątrz..

   W cenie TURNUSÓW REHABILITACYJNYCH zawarte są już zabiegi.

  LISTA ZABIEGÓW:

  • WIRÓWKI kończyn dolnych i górnych 20 zł

  Kąpiel wirowa stanowi formę łagodnego masażu, wykonanego na kończyny górne i dolne w celach leczniczych wykorzystuje się wpływ cieplny wody oraz jej oddziaływanie z ruchem wirowym wody, powoduje ona rozluźnienie tkanek, zmniejszenie napięcia mięśniowego, poprawę ukrwienia oraz złagodzenie bólu.

  • FOTEL MASUJĄCY i MATERAC RELAKSACYJNO – MASUJĄCY 10 zł

  .Masaż o działaniu stymulującym pobudza nasze ciało i zmysły. Powtarzający się rytm masażu doskonale łagodzi skutki codziennych napięć i sprzyja pełnemu odprężeniu.

   • FOTEL TERAPEUTYCZNY

   . To przykręgosłupowy masaż mięśni głębokich powodujący zmniejszenie bólu pleców, działa profilaktycznie zapobiegając chorobom układu mięśniowo – kostnego, poprawiając ukrwienie i metabolizm w tkankach.

   • MAGNETOTERAPIA 10 zł

   Biostymulacja czyli regeneracja komórkowa, zabieg polegający na przenikaniu w głąb ciała pola magnetycznego, które dociera do każdej komórki, działając na struktury błon komórkowych i poprawiając transport tlenu oraz substancji odżywczych. Przyspiesza gojenie tkanki kostnej i tkanek miękkich, wspomaga regenerację organizmu oraz zmniejszenie dolegliwości bólowych.

   • LAMPA REHABILITACYJNA Q LIGHT 10 zł

   Leczenie poprzez kolory, w celu przywrócenia i stabilizacji właściwych proporcji pomiędzy wszystkimi barwami w organizmie.  Wykazuje działanie m.in. przeciwbólowe, przeciwzapalne, przyspiesza proces przemiany materii, szybsze formowanie kostniny w miejscu złamania oraz wpływa na układ nerwowy i psychikę. Ma również zastosowane  przy problemach skórnych.

   • LAMPA TYPU SOLLUX LUMINA 10 zł

   Lampa Solux Lumina jest nowoczesną lampą do naświetlań światłem podczerwonym powodują rozgrzanie tkanek co powoduje zmniejszenie napięcia mięśniowego dając efekt przeciwbólowy. Kolor czerwony wzmacnia osłabiony układ odpornościowy jak również jest wsparciem, przy zmęczonym i wyczerpanym organizmie. Światło niebieskie działa na organizm uspokajająco i uśmierzająco na bóle migrenowe, stosowany w zaburzeniach snu i stanach depresyjnych.

  • LASEROTERAPIA 10 zł

  Działanie wiązką światła na określony obszar ciała, które wspomaga leczenie m.in.: w problemach z krążeniem krwi, dolegliwościach bólowych, medycynie estetycznej, chorobach dermatologicznych, podologii i wielu innych.

  • KRIOTERAPIA PUNKTOWA 15 zł

  Zabieg polegający na tzw.: „leczeniu zimnem”, czyli miejscowym schładzaniu ciała poprzez użycie oparów ciekłego azotu. Główne schorzenia które poddają się terapii zimnem to urazy ortopedyczne zmniejszając obrzęk, powodując przyspieszenie jego wchłonięcia, krioterapia działa również przeciwbólowo, przeciwzapalnie, zwiększa tolerancje na wysiłek fizyczny.

  • MASAŻ UCISKOWY BOA 10 zł

  Jest to bezbolesny masaż wykonywany przy użyciu mankietów uciskowych na nogi wypełnionych powietrzem, mający działanie na układ krwionośny i limfatyczny. Zabieg usuwa zalegąjące toksyny w kończynach górnych i dolnych, powodując stymulacje układu limfatycznego i żylnego oraz wpływa na uelastycznienie i odżywienie tkanek. Likwiduje obrzęki nóg i wspomaga proces odchudzania....

  • ELEKTROTERAPIA 10 zł

  Leczenie poprzez prąd stały oraz prądy impulsowe małej i średniej częstotliwości, mające na celu złagodzenie bólu w korzeniowych zespołach bólowych odcinka szyjnego i lędźwiowo- krzyżowego kręgosłupa oraz poprawę ruchomości w stawach. Zabiegi są bezpieczną alternatywą dla leków przeciwbólowych....

  • ULTRADŹWIĘKI 10 zł

  Ultradźwiękami nazywamy drgania mechaniczne przekraczające granicę słyszalności ludzkiego ucha, powodując głęboki mikromasaż tkanek. Działanie biologiczne ultradźwięków odgrywa ważną rolę w działaniu przeciwbólowym jak również hamowaniu procesu zapalnego.

   

 • LASEROTERAPIA 10 zł

Prowadzi do biologicznej odnowy komórkowej i pobudza reakcje regeneracyjne organizmu. W leczeniu laserem używa się promieniowania z zakresu światła widzialnego i podczerwieni. Działanie lasera ma korzystny wpływ na leczenie choroby zwyrodnieniowej stawów, zespoły bólowe w przebiegu dyskopatii w lędźwiowym i szyjnym odcinku kręgosłupa, w reumatoidalnym zapaleniu stawów i zapaleniu ścięgien.